TLAČIAREŇ OPTYS - ŠPECIÁLNE TLAČE


 

integrovaná karta.jpg

Produkty s hologramy

Zhodnoťte a ochráňte Vaše produkty hologramom. Hologram nielenže ochráni proti falšovaniu, ale aj z obyčajnej zmluvy, darčekovej poukážky či vstupenky urobí dokument s reprezentatívnym designom. Nechajte si navrhnúť holografické logo a prekvapte Vašich zákazníkov luxusom.


integrovaná karta.jpg

Tlačivá s integrovanou kartou

Zvýšte image Vašej firmy a vytvorte si originálnu integrovanú kartu. Integrované karty sú dobrou marketingovou komunikáciou medzi Vami a Vašimi zákazníkmi. Pomôžeme Vám s grafickým spracovaním, umiestnením karty na tlačovinu a zabezpečíme personalizáciu a odoslanie zásielky. Ponúkame tieto karty: dvojitú zlepovaciu, jednoduchú vylupovaciuintegrovanú samolepku.


nekonecny tisk1.jpg

Diskrétne obálky

Tlačíme a spracovávame formuláre rôznych veľkostí v nekonečnej forme na samoprepisovacom papieri najčastejšie v 1+2 kópii. Posielame diskrétne tlačoviny, mzdový lístok atď., ktoré sú priečne aj pozdĺžne zalepené za perforáciou alebo medzi dvomi perforáciami.


vzorek13.jpg

Zmluvy pre poistenie a sporenie

Vyrábame zmluvy všetkých druhov poistenia (sporenie, úver atď.) s obálkou vrátane klopy i bez klopy. Súčasťou môže byť aj jedinečný čiarový kód, na kópiách môžu byť čiastočne zneutralizované miesta zabraňujúce prepisom.


formulář s tlakovým lepidlem.jpg

Formuláre s tlakovým lepidlom

Bezobálkové tlačoviny s tlakovým lepením zefektívnia komunikáciu s klientami. Ušetrite náklady a realizujte vlastné mailingové alebo informačné akcie priamo z kancelárie bez použitia klasickej obálky.formulář s PINem.jpg

Formuláre s PINom

Ponúkame diskrétne spracovanie a tlač formulárov s PINom v rôznych veľkostiach, ktoré sú priečne aj pozdĺžne zalepené za perforáciami alebo medzi dvomi perforáciami.
 

KALKULÁCIA

Dopyt
Kontaktná osoba


Odoslaním formulára pre kalkuláciu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Aby našim zákazníkom nič neuniklo,
zasielame im informácie o akciách a novinkách e-mailom.
Prihlásením súhlasíte zo spracovaním osobných údajov.